Whatsaround Para Kazanma – Para Kazandıran Uygulama

WHATSAROUND TIKLA KAYIT OL BONUS KAZAN !

Tıpkı instagram gibi fotoğraf yükleyerek para kazandığımız basit ve eğlenceli bir uygulama olan whatsaround uygulaması ile sizde para kazanabilirsiniz.

Uygulamanın mantığı tıpkı instagrama benziyor. Uygulamaya BURAYA TIKLAYARAK kaydınızı yaptıktan sonra telefonunuza indiriyorsunuz. Telefonunuza indirdikten sonra hesabınıza giriş yaparak, fotoğraf ve video paylaşarak, yada canlı yayın açarak seviye atlarsınız. Atladığınız seviyelerle shatcoin kazanırsınız ve bu uygulamanın market bölümünden istediğiniz yöntemle shatcoinleri gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

İnstagram gibi bol bol fotoğraf çekip paylaşın ve paylaştığınız fotoğraflardan SP kazanın. SP seviye atlamanız için gereklidir. Seviyeniz ne kadar çok olursa kazanacağınız shatcoinler o kadar çok olacaktır. Gün içinde ne kadar çok fotoğraf atarsanız o kadar çok SP kazanma şansınız olacaktır. Dolayısıyla bol bol fotoğraf atın.

Uygulamada daha fazla kişiye erişmek için bol bol arkadaş ekleyin. Ne kadar çok arkadaşınız olursa o kadar çok kişi fotoğraflarınızı görecek ve beğenecektir. Ayrıca başkalarının fotoğraflarını beğenmeyi de unutmayın bu size hem SP olarak hemde daha çok kişiye ulaşma imkanı yaratacaktır.

Whatsaround Shatcoin Kazanma Taktiği:

Whatsaround uygulamasında ne kadar çok arkadaşınız olursa o kadar çok shatcoin kazanırsınız. Arkadaşlarınız seviye atladıkça sizlerde atlanılan seviyeye göre shatcoin kazanırsınız. Ayrıca sizde seviye atlayarak shatcoin kazanabilirsiniz.

Shatcoin kazanmanın bir diğer kolay yolu da uygulamayı arkadaşlarınıza paylaşmak. Uygulamaya ne kadar çok kişi getirirseniz getirmiş olduğunuz kişilere göre shatcoin kazanırsınız. Bu yöntemler sayesinde 10 günde 1000 TL üzeri kişiler yok değil. Uygulamada henüz yeni olduğu için sizlerde hemen uygulamayı indirip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

WHATSAROUND TIKLA KAYIT OL BONUS KAZAN !