Ronaldo’nun Transfer Olduğu Juventus Kripto Para çıkartıyor

Juventus kripto para çıkartıyor. Juventus kulübü son zamanlarda Ronaldo transferi ile zaten yüksek olan ününe hepten ün katmıştır. Ronaldo ile birlikte yenilikler de Juventus kulübüne gelmiş gibi görünüyor. C. Ronaldo’nun takımı İtalyan devi bir futbol ekolü Juventus’da artık kripto para sektöründe olan gelişmelere kayıtsız kalamadı ve adımını attı.

Bu konuda ilk açıklama PSG kulübünden gelmişti. PSG Qatar’lı oldukça zengin insanlar tarafından satın alındığından beri yaptığı yıldız ve pahalı transferler ile birlikte çok konuşulmuştu. Bunların ardından bir kripto para çıkartıp en başta taraftarı ile bunu paylaşacak olan PSG yaptığı açıklamadan sonra bir çok övgü aldı. Bunun üzerine 3 hafta geçtikten sonra Juventus’tan da benzer bir hamle geldi.

Futbol Dünyası Kripto Para Reklamlarında Önemli Rol Oynayacak

Anlaşılan futbol dünyasına son zamanlarda giren yüksek para kripto para dünyasına da akacak gibi görünüyor. Bu haberler kripto para dünyasını geliştirecek olup önümüzde güzel zamanların bizi beklediğini gösteriyor.

Juventus taraftarları için çıkaracağı koinin hacmi oldukça yüksek olacaktır. Çünkü İtalyan devinin taraftarı 70.000 milyonun üzerinde.

Juventus yetkilileri bu konuda şöyle dedi;Kulüpte inovasyon ve yeni teknolojilere karşı daima pro aktifiz. Tüm dünyadaki taraftarlarımıza üst düzeyde etkileşim kurmak için yeni fırsatları sürekli uygulayacağız.

Bu haberlerin ardından Ronaldo transferi ile birlikte oldukça fazlası ile taraftar kitlesini artıran Juventus’un bunu önceden planladığı konuşuluyor. Nedeni ise PSG de çok para harcadı bir çok yatırım yaptı ancak kripto para hamlesi ile birlikte tanınırlığını da kullanarak bu paraları çok rahat geri kazanabilir. Bunları ve sonuçlarını zamanla görüp daha net konuşabiliriz tabi ki ama gerçek olan şu ki artık tüm dünya kriptoya bir şekilde girecek.

İngiltere ve diğer liglerde üst düzey takımlar sponsor olarak kripto parayı, borsayı veya bir kripto para sitesini alır oldu. Son zamanlarda futbol ülkesinin kripto para dünyasında bu şekilde büyümesi ile kripto para reklamlarından tüm dünya haberdar olacak. Futbol çok geniş kitleye hakim olduğu için sektöre oldukça yüksek yeni para girecek, ve bu şuan ki fiyatların çok üstünde fiyatları getireceğe benziyor.

Bunlar bize şunu gösteriyor ki kripto para piyasası böyle giderse çok gelişecek bununla beraber revizyonlar gelip kazançlar da artacak, fakat uzun vadede. Nereden başlarsanız kar, ama yatırım tavsiyesi almadan tamamen özgür iradeniz ile araştırma yaparak tren kaçmadan trene atlayın.