Papara Nedir ? Papara ile Para Transferi

papara

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere son dönemde oldukça popüler olmaya başlayan PAPARA sisteminin ne olduğundan ve papara sistemi hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizlere elimden geldiğince anlatacağım.

Papara Nedir?

Öncelikle papara internet üzerinden insanların birbirleri arasında para transferini yapmasını sağlayan oldukça kolay kullanıma sahip bir elektronik para gönderme/alma servisidir. Paparanın en büyük avantajı ise göndermek yada almak istediğiniz paranın anında gerçekleşmesi yani işlem hızının oldukça yüksek olmasıdır.

Papara ile cumartesi pazar dahil olmak üzere haftanın her günü ve saati para transferini gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz papara hesabınızdan bütün banka hesaplarınıza para gönderebilirsiniz. Ayrıca paparanın işlem ücretinin 1 TL gibi çok düşük bir ücret alması da paparanın kullanılması açısından oldukça büyük öneme sahip.

Kısaca papara işlemler çok hızlı yapan ve bütün işlemleri elinizde tutmanızı sağlayan oldukça güvenilir ve işlem ücretinin oldukça az hatta bazı işlemlerde işlem ücretinin olmadığı bir elektronik para gönderme ve alma servisidir.

Papara Güvenilir mi ?

Papara firması güvenilir ve yasal bir firmadır. Paranıza hiç bir şey olamadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Papara İletişim Bilgileri: 

Üçer Sk. No: 8 Küçük Çamlıca 34696

Üsküdar / İstanbul / Türkiye

+90 850 340 0 340

GENEL MERKEZ: +90 850 340 0 350

FAKS: +90 216 545 67 50

Paparaya Nasıl Kayıt Olunur ?

Paparaya BURAYA tıklayarak formu doldurup ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Girdiğiniz bilgilerin doğru olduğuna emin oldun çünkü para gönderip alırken bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Mesela telefon numaranızı yanlış yazarsanız hesabınızı doğrulama kodunu giremeyecek ve kaydınız tamamlanmayacaktır. Bu yüzden verilen bütün bilgileri doğru girdiğinize emin olun.

Papara Hesabı Nasıl Onaylanır ?

Papara hesabınızı onaylamak için hesabınıza giriş yaptıktan sonra ” Ayarlar ” sekmesine tıklayın. Daha sonra ” Hesap Bilgileri ” yazan yere tıklayın ve karşınıza çıkan bilgileri doldurun. Hesabınız onaylanacaktır.

Papara Nasıl Para Gönderilir ?

Papara hesabınıza giriş yaptıktan sonra ” Hesabım ” kısmına tıklayın. Sağ taraftaki 4 kutucuk olacaktır. Bu kutucuklardan mavi renkte olan kutucukta ” Para Gönder/Al ” yazar. Bu kutucuğa tıklayın. Bu kutucuk sayesinde ister birisinden para isteyebilir, isterseniz de birisine para gönderebilirsiniz. Buradan ” para gönder ” sekmesine girdikten sonra:

Önce gönderim tipini seçiyorsunuz. 4 farklı para gönderme seçeneği vardır. Cep telefonu, e-posta, papara cüzdan numarası, papara kullanıcı numarası. Para göndermek istediğiniz kişinin bu bilgilerinden 1 tanesini bilmeniz ve para göndereceğiniz kişininde papara hesabının olması yeterli. Bu gönderme seçeneklerinden birisini seçerek gerekli bilgileri girin. Ardından gönderilecek tutarı girin ve son olarak açıklamaya istediğiniz bir şeyi yazın ve gönderin. Karşınıza çıkan ” işlemi onaylıyor musunuz ? ” yazısına “Evet” e tıklayın ve paranız gönderildi.

Paparadan Hesabıma Nasıl Para Çekilir ?

Papara hesabınızda para var ve parayı banka hesabınıza aktarmak istiyorsanız ” Hesabım” kısmındaki 4 kutucukta turuncu yazıyla “Para çek” yazan kutucuğa tıklıyoruz. Karşımıza çıkan ” Banka havalesi ” yazısına tıklıyoruz. Banka bilgilerimizi kaydedip göndermek istediğimiz ücreti yazıp onaylıyoruz. Paranız maksimum 1 saat içinde hesabınıza geçecektir. Tabi bankanızdan kaynaklı bir problem yoksa.

Evet arkadaşlar papara hakkında gerekli olan bütün soruları cevaplandırdık. Aklınıza takılan bir soru olursa yorumlar kısmında belirtirseniz onuda içeriğimize ekleriz. Umarım içeriğimiz işinize yaramıştır.