Milyader Tim Draper’in Bitcoin Tahmini 250.000 Dolar

Ünlü milyardelerin hepsi bitcoin hakkında fiyat tahmini yapıyor. Tim Draper’in bitcoin fiyat tahmini ise 250.000 dolar ve bu düşüncesinden asala vazgeçmiyor. Tim draper’in bitcoin tahmini 2022 yılına kadar 250.000 dolardı ve son açıklamasında bitcoinin düşmesine rağmen bu kararından vazgeçmiyor.

Sorulan sorular üzerine Tim Draper;

Bitcoin de bu tarz inişler çıkışlar olağandır henüz revize edilmiş bir piyasa değil bundan dolayı bitcoine güvenim tam dedi.

Bu ve bunun gibi bir çok tahmini almıştık ve sizlerle paylaşmıştık. Milyarderlerin bu konudaki tahminleri ise oldukça önemli çünkü onlar büyük bir servet yönetiyor. Çevresindeki insanların hepsi çok zengin oldukları için zengin insanların bitcoin hakkında böyle düşünmesi aslında çok güzel bir durumdur.

Tim Draper Kimdir Neden Tahmini Önemseniyor?

Tim Draper çok önemli şirketlerde hisse sahibi olan yatırım alanında oldukça başarılı bir milyarderdir. Durum böyle olunca da onun bitcoin hakkında ki düşünceleri oldukça önemlidir.

Draper, tesla, skype ve hotmailde hisselere sahiptir. Ünlü yatırımcı bitcoinin tekrardan 6.000 dolar seviyesine düşmesinden sonra Kaliforniya’da ünlü bir yayın organının kendisi ile yaptığı röportaj da bu tahminini yineledi ve bitcoin hakkında oldukça olumlu konuştu.

Üstelik büyük Mt. Gox bitcoin hırsızlığında bütün kripto yatırımı çalınmış bir kişiden böyle bir açıklama geldi. Siteye yapılan saldırı da tüm ktipto paralarını kaptıran Draper buna rağmen tekrardan yatırım yapıp bu sefer daha sağlamda tutuyor gibi görünmektedir.

Draper şu sözü ile blockchain teknolojisine ne kadar inandığını da tekrar üstüne bastı.

Blockchain teknolojisi, İnternetten daha büyük olacak.