Kripto Paralar Trilyon Dolarlık Varlıklar Olacak

Kripto paralar yakın zamanda trilyon dolarlık varlıklar olacak. Bu söz kripto para serbest yatırım fonunun yöneticisine aittir. Kripto para tutanların ve yatırım yapanların ileride belli bir kesim olacağından söz eden yönetici yeni nesil zenginlik belirtisi kripto paralar olacak dedi.

1 Ekim’de faaliyete geçecek olan yeni kripto paralar serbest yatırım fonunun kurucusu Travis Kling bu açıklamalarında hiç de haksız görünmüyor. En son kripto paralar borsaya açıldığın çok büyük bir yükseliş göstermişti. Şimdi de bu atakla market hacimlerinin çok artıp ilerleyen zamanlarda sadece zengin kesimde bulunabileceğiniz belirtiyor.

Bu açıklamları bloomberg’e yapan Kling;

Kripto paralar günlük hayatımızın bir parçası olacak , hala geç kalınmış değil, bu teknolojinin gelişimi ve büyümesi devasa olacak.

Bu sözler üzerine konuşmalarına devam eden Kling şu anda kripto paraların toplam market hacmi çok düşük bu seviye daha çok yükselecek. Trilyon dolarlara ulaşınca da artık önü alınamaz büyük bir piyasa olacak dedi.

Kling kripto para piyasasında oldukça yüksek fonları yöneten biri olarak kripto para piyasasına olan güvenini her zaman diler getirerek bizleri de ayakta tutuyor. Bu sene en fazla düşüşün yaşanmasına rağmen duayen yatırımcı sektöre olan güvenini her geçen gün artırıyor.

Kling serbest yatırım fonunu Los Angelesta açacak. İlk etapta 13 kişilik ekiple başlamayı düşünen Kling daha sonra bu sayıyı artırmayı planlıyor. 2019 ortalarına kadar bu fonun 100 milyon dolar olmasını bekleyen Kling bu rakamdan oldukça emin konuşuyor.

Bu fonun hızla büyüyeceğine ve yatırımcılara çok güzel kazançlar sağlayacağına da emin görünüyor. Bu şekilde açılan fonlara her gün yenisi ekleniyor bu da piyasaya yeni para girişi demek. Bunların hepsi güzel bir yöne gittiğimizin işareti.