0
1 comment, 1 share

İnternetten para kazandıran pek çok sistem mevcut. Bunların bazıları gerçek bazıları ise yalandan ve vaktinizi boşa harcayacak sistemler. Size 5 yıllık tecrübemizle bu içeriğimiz de gerçekten para kazandıran sistemlerden bahsedeceğiz. Bu siteler sayesinde sizlerde internetten para kazanabileceksiniz.

İnternetten Para Kazandıran Siteler:

1- Para Kazandıran Telefon Uygulaması – Pivot ile Haber Oku Bitcoin Kazan 

Pivot para kazanabileceğiniz telefon uygulamasıdır. Tamamen güvenilir ve dünyaca ünlü binance ve huobi bitcoin borsaları tarafından desteklenmektedir. Uygulamayı telefonunuza indirerek site içerisindeki haberleri okuyarak puan kazanırsınız. Gün sonunda kazandığınız puanlar bitcoine dönüşür ve kazandığınız bitcoinleri kendi bitcoin cüzdanınıza çekebiliyorsunuz.

Günde maksimum 20 haber okuyarak puan kazandığınız pivot uygulamasında daha fazla puan kazanmak için arkadaşlarınıza uygulamayı tavsiye etmeniz gerek. 

Pivot Tıkla İndir Bonus Bitcoin Kazan

2- Kale Uygulaması ile Reklam İzle Para Kazan

Kale Uygulaması telefonunuzdan reklam izleyerek para kazandığınız bir mobil uygulamadır. Uygulama içerisinde ki reklamlar sizlere para kazandırmaktadır. Uygulama tamamen ücretsiz olup sadece reklam izleyerek para kazanabileceğiniz gibi, uygulamayı arkadaşlarınızı davet ederek de ekstra kazançlar sağlayabilirsiniz. 

Kale Tıkla Kayıt OL Kale Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

3- Anket Doldurarak Para Kazan – Clixsense ile Görev Yap Para Kazan

Clixsense dünyaca ünlü internetten para kazanma sitesidir. Clixsense ile anket doldurarak yada çeşitli görevler yaparak para kazanabiliyorsunuz. İyi bir çalışma ile haftalık 10$ – 50$ arasında kazanmak mümkün. Doların giderek arttığını düşündüğümüzde ülkemiz için bu kazançlar oldukça iyi diyebiliriz.

Clixsense Tıkla Kayıt Ol Bonus Kazan !  Clixsense Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

4- Günlük Bedava Para Kazan – Solar Mining

Solarmining sitesi kazım gücü alarak bitcoin, litecoin dolar ve dogecoin olmak üzere 4 farklı şekilde para kazanmanızı sağlayan bir mining sitesidir. Site içerisinde bu 4 farklı para biriminden birisini seçerek kazım yapmaya başlıyorsunuz. Seçtiğiniz para birimi kazım gücünüzün büyüklüğüne göre size para kazandırır.

Solar mining sitesi size başlangıçta 10 m/hs lik kazım gücü verir. Siz bu kazım gücü sayesinde verilen para birimlerinden istediğiniz parayı kazanmak için kullanabilirsiniz.

Solarmining Tıkla Kayıt Ol Bonus Kazan !  Solarmining Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

5- Soru Sor – Cevap Ver Para Kazan – Ahmete Sor ile İnternetten Para Kazan

Ahmetesor sitesi ile soru sorarak yada sorulara cevap vererek para kazanabiliyorsunuz. Site içerisinde aklınıza gelebilecek her türlü soruları sorabilirsiniz. Üstelik sorduğunuz sorular ne kadar çok cevap alırsa yani ne kadar çok etkileşim alırsa o kadar çok para kazanırsınız. Sadece soru sorarak değil aynı zamanda sorulan sorulara cevap vererek de para kazanabiliyorsunuz. Sorduğunuz soru başına yada cevap başına para kazanmaktan ziyade, yazdıklarınızın etkileşim sayısı çok önemli. Bu site sayesinde günlük 50 TL bile kazanabilirsiniz.

Ahmetesor Tıkla Kayıt Ol Bonus Kazan !  Ahmetesor Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

6- Goldday ile Reklam İzle Para Kazan

Goldday telefonunuzdan reklam izleyerek para kazandığınız bir sistemdir. Gün içinde her 30 dakikada bir izlediğiniz reklamdan 15 kuruş kazanırsınız. Kazandığınız parayı golddayın kendi e-ticaret sitesine aktarıp buradan hesabınıza çekim yapabiliyorsunuz.

GOLDDAY TIKLA İNDİR ! GOLDDAY SONSOR KODU: 552746

7- Reklam Ticareti ile Youtube Videoları izle Görev Yap Para Kazan

Reklam izleyerek yada görev yaparak para kazandığınız bir site. Site içerisinde youtube videoları izleyerek, çeşitli görevler yaparak yada sosyal medya hesaplarına etkileşimde bulunarak kredi kazanıyorsunuz. Kazandığınız kredileri satarak gerçek paraya dönüştürüp banka hesaplarınıza çekim yapabiliyorsunuz. Üstelik sadece para kazanmak için değil, kendi sosyal medya hesaplarınızın da etkileşimini artırmak için bu siteyi kullanabilirsiniz.

Reklam Ticareti Tıkla Kayıt Ol Bonus Kazan !  Reklam Ticareti Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

8- Youtube Watch ile Youtube Videoları İzle Para Kazan

Site içerisinden youtube videoları izleyerek para kazandığınız bir site. Youtubewatch sitesine üye olduktan sonra site içerisinde eklenen youtube videolarını izleyerek puan kazanırsınız. Kazandığınız her 100 puan 1 dolara denk geliyor. 500 puan biriktirip, ininal, banka hesapları yada papara adresinize çekim yapabiliyorsunuz.

Youtube Watch Tıkla Kayıt Ol Bonus Kazan !  Youtube Watch Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

9- Sistem Koin Bitcoin Borsasında İşlem Yaparak Para Kazan

Sistem Koin bir bitcoin borsasıdır. Bu borsayı kullanarak gerek internetten kazandığınız bitcoinlerinizi saklamak yada bozdurup paraya dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük işlem hacmine sahip olan sistem koin borsasını sizde bitcoin işlemlerinizde kullanabilirsiniz. İster bitcoin alıp saklayın, isterseniz de altcoinler ile alım satım yapın. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sistem Koin Tıkla Kayıt Ol Bonus Kazan !  Sistem Koin Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

10- Kale – Para Kazandıran Telefon Uygulaması YAKINDA

Kale uygulaması 15 Ekim tarihinde deneme sürümü ile yayına başlayacaktır. Telefonunuzdan reklamlar izleyerek para kazanabileceğiniz bir uygulama olan kale ile sizlerde boş zamanlarınızı paraya dönüştürebilirsiniz. Full sürümü çıkınca haberdar olmak için ve sistem hakkında gerekli bilgiye sahip olmak için sitemizi takipte kalın.

11- Market Agent ile Anket Doldur Para Kazan

Market agent dünyaca ünlü anket doldurup para kazanabileceğiniz bir sitedir. Uzun yıllardır var olan sistem yıllık ortalama 2 milyon € değerinde ödülü kullanıcılarına dağıtmakta. Sistemin mantığı çok basit. Siteye öncelikle BURAYA TIKLAYARAK üye olduktan sonra size bonus 1.5 € değerinde 150 puan hediye veriyorlar. Site içerisinde anketler doldurarak puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları da bozdurarak paraya dönüştürüp çekim yapabiliyorsunuz.

Market Agent Tıkla Kayıt Ol Bonus Kazan !  Market Agent Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

12- Crypto Tab ile Bilgisayarınızdan Bitcoin Kazan

Bilgisayarınızdan bedava bitcoin üretebileceğiniz bir sistem olan crypto tab uygulamasını bilgisayarınıza kurarak bitcoin kazanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve zararsız bir şekilde siz bilgisayarınızda işlerinizi hallederken, arka planda bu uygulamayı çalıştırıp bedava bitcoin kazanabilirsiniz.

Crypto Tab Tıkla Kayıt Ol Bonus Kazan !  Crypto Tab Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

13- Miksone ile Yatırım Yaparak Para Kazan

Miksone yatırım yaparak para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Miksone Türkiye’de kurulmuş, özellikle solucan yetiştiriciliği ile ilgilenen bir firmadır. Sizlerde bu firmadan solucan paketi satın alarak aldığınız solucanlara miksone firması bakımını yaparak para kazanabiliyorsunuz. Siz sadece solucan paketi alıp, bakımını miksone şirketine bırakıyorsunuz. Elde edilen gelir ise 1 yıl boyunca sizinle paylaşılıyor. Yılda ortalama %70-90 arasında kar elde etmek mümkün.

Miksone Tıkla Kayıt Ol Bonus Kazan !  Miksone Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

14- Scorum ile İnternetten Para Kazan

Scorum sitesi dünyaca ünlü SCR coinin oluşturduğu bir platform. Site üzerinde spor yazıları yazarak yada okuyup değerlendirerek para kazanıyorsunuz. Kazancınızı 1 yıl sonrası için aylık olarak kazandığınız sistemde hem eğlenerek hemde para kazanabiliyorsunuz.


Like it? Share with your friends!

0
1 comment, 1 share

What's Your Reaction?

Daha İyi Olabilirdi Daha İyi Olabilirdi
0
Daha İyi Olabilirdi
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Güzel Güzel
2
Güzel
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Para Uzmanı

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Kampanya Detayları;

  **Yeni üyelik bonusu 100TLdir.

  **12 Aylık Süper Mağaza Açılış ücretsizdir.

  **Mağaza Açılış bonusu 500TLdir.

  **Her ilan için 5TL ilan bonusu eklenecektir.

  **GET ilanları için 25TL ilan bonusu eklenecektir.

  **”Arkadaşını davet et” bonusu 25TL eklenecektir..

  ** Bu teklifin hüküm ve koşulları:
  https://etagram.com/home/Sayfa/Bonus