Ethereum Büyük Bir Yükseliş İçin Beklemede

Ethereum Büyük Bir Yükseliş İçin Beklemede

Ünlü Wall Street analisti Tom Lee yaptığı açıklamada ethereum büyük bir sıçrama eşiğinde her an artabilir dikkatli olmak lazım uyarısında bulundu. Bu yükselişin anlık olmayacağını belirten Lee uzun bir süre yükseleceğini ve market hacmi olarak bitcoine de oldukça yaklaşacağını sözlerine ekledi.

Kripto paralar üzerinde etkisi oldukça yüksek olan Lee ethereum için işlerin çok iyi gittiğini ve yakın gelecekte ethreum elinde tutanların oldukça memnun olacaklarını belirtti.

Lee oldukça zengin insanlara danışmanlık hizmeti vermektedir. Bundan dolayı çalıştığı yakın çevresine her zaman ethereum aldıran ve geçen sene ki gibi 1.000 doları aşacağı hakkında kesin konuşuyor. Bundan dolayı ethereum yakın gelecekte yerini iyice sağlamlaştıracağı da sözlerinin arasında.

Kripto paralar tarihinin en büyük düşüşünü yaşadı, bunun tabi ki bir çıkışı olacak. Söz konusu kripto paralar ise kesinlikle yükseliş oldukça sert olacaktır. Bundan dolayı Lee danışmanlık verdiği kişilere alttan ethereum ağırlıklı koinler toplatıyor.

Son zamanlarda alımların artması ve fiyatının dengede kalması bir şişkinlik yarattı bu sonuçta büyük bir patlamaya dönebilir diyor.

Fiyat tahmini ise 2.000 dolara yaklaşacağını ama 2.000 dolar barajını aşamayacağı yönde. Etheruem bugün 221 dolardan değer görmektedir. Yaklaşık olarak Lee 9 kat değerlenmesini bekliyor diyebiliriz.

Aynı şekilde bitcoin için tahmini ise 25.000 dolar diyor. Bitcoin bugün 6.509 dolardan işlem görüyor. Bu hesaba göre bugün ethereuma yatırım yapmak daha karlı görünüyor fakat bunlar tahminden ibaret. Zaman bize Lee haklı mı gösterecek.

Fakat haklı olduğu bir konu var artık kripto paralar da yılın son çeyreğine girdik ve güzel kazançlar gelebilir.