Clixsenseden ve Payoneerden Nasıl Para Çekilir ?

Clixsenseden ve Payoneerden Nasıl Para Çekilir ?

Clixsense ile para kazanıp bu parayı sadece 2 dolar kesinti ile payoneer hesabımıza ardından da sıfır kesinti ile banka hesabımıza nasıl çekeriz ? Öncelikle clixsense ile para kazanmak için BURAYA  tıklayarak kayıt olmalı ardından bilgileri doldurarak anketlere başlayıp para kazanmalısınız. Ardından kazandığınız parayı nasıl çektiğinizi fotoğraflar ile açıklayacağım.

Clixsense den kazandığınız parayı payoneer hesabınıza çekerken her zaman 2 dolar kesinti yapar. 1.000 dolarda çekseniz bu miktar değişmez her zaman kesinti 2 dolardır. Payoneerden banka hesabına da minimum 50 dolar olunca çekebilirsiniz payoneer de 49 dolar olunca banka hesabınıza çekemezsiniz 50 dolar veya üzeri olmalıdır.

Bundan dolayı clixsense den para çekerken minimum 52 dolar çekilmelidir. Çünkü bunu çekerken 2 dolar kesilecek ve payonerde sadece 50 dolar ve üstünü yatırdığı için clixsense de paramız 52 dolar ve üzeri olduğunda payoner hesabımıza çekelim.

Yukarıda ki fotoğrafta gördüğünüz gibi hesabımda ki param 52 doları geçince çekim talimatı vermişim.

Burada gördüğünüz gibi de çekim verirken 52.12 olan hesabım 50.12 ye düşmüş çünkü 2 dolar kesinti oluyor. Bu arada en az kesinti payoneer de olur arkadaşlar diğer çekim yerlerinde ki kesintiler daha çok oluyor.

Payoneerden Para Nasıl Çekilir ?

Ardından gördüğünüz gibi para payoneer hesabıma 2 gün içerisinde geçti. Genel olarak 1-3 gün içinde para payoneer hesabınıza geçiyor. Buradan paramızı banka hesabına çekmek için ise öncelikle işlemler kısmından banka hesabımızı sisteme eklemeliyiz. Ardından yapılacakları fotoğraflar ile açıklayacağız.

Para çekme de banka hesabıma bölümüne tıklıyorsunuz. Burada sizin önceden kaydettiğiniz banka hesaplarınız bulunmaktadır. Bir adet hesapta olabilir 10 tane ayrı banka hesabı da olabilir. Önemli olan size ait olmasıdır.

Ardından ise bu ekran karşınıza geliyor. Ben ekli bankalardan ziraat bankasını seçmişim siz istediğinizi seçebilirsiniz. Hemen altında hesaptaki dolar miktarını yazıyorum ve açıklamaya gerek olmadan revısar butonuna basıyoruz.

Ardından ise sistem o zaman ki dolar kurundan çekilen banka hesabı hangi ülkede ve o ülke hangi para birimini kullanıyorsa o para birimine çeviriyor. Unutmayın burada çok az oynama olabilir. Örneğin ben çekerken dolar tam 6.00 dı fakat kuru biraz az seçerek azıcık kar yaptı. Bu genel olarak oluyor ama diğer ödemelere göre yine daha az kesiyor. Buradan sonra para çekin butonuna tıklıyorsunuz.

Ardından ise bu ekran geliyor karşınıza bana genel olarak 1 gün içinde para yatıyor nadir olarak 2 gün olduğu da oluyor. Siz de yatırımsız bu kazançları elde etmek isterseniz BURAYA   tıklayıp kayıt olabilir bilgilerinizi doldurup anket doldurmaya başlayabilirsiniz. Para kesinlikle yatıyor arkadaşlar bunların kanıtlarını da sizler ile paylaşacağız tabi ki de sitemizi takipte kalabilirsiniz. Herkese bol kazançlar.