Anket Doldurarak İki Haftada 328 TL Kazandık | Ödeme Kanıtı !!

Anket Doldurarak İki Haftada 328 TL Kazandık | Ödeme Kanıtı !!

Anket doldurarak İnternet üzerinden ek gelir kazanabileceğinizi anlatmıştık. Anket doldurarak para kazandıran en güvenilir sistelerden olan clixsense ile biz tekrardan kazandık. 2 haftada günde 1 saat ilgi ile 328 TL herkes kazanabilir. Siz de bu şekilde ek gelir istiyorsanız hemen TIKLAYIN VE CLİXSENSEYE ÜYE OLUN ve bilgilerinizi doldurup anket doldurmaya görev yapmaya ve para kazanmaya başlayın.

Clixsense Yeni Ödeme Kanıtımız

Öncelikle gördüğünüz gibi clixsenseden çektiği 62.88 dolar payoonere 2 dolar kesinti ile gelmişti ve bakiyemiz 60.88 dolar olarak gözükmektedir. Bu bakiyeyi çekme işlemlerimiz ise aşağıdaki fotoğraflardadır.

Gördüğünüz gibi paramızı banka hesabımıza çekerken böyle bir ekran çıkıyor ve bunu onayladığınızda güncel kurdan payooner sizin hesabınıza parayı TL olarak yolluyor.

Hemen ardından ise işlemin başarılı olduğunu ve paramızın 3-5 iş günü içinde hesabımıza yatacağını belirtiyor. Fakat arkadaşlar bu tamamen garanti olsun diye verilen süredir. Bana sürekli olarak bir gün içinde ödeme geliyor. Bu fotoğrafta gördüğünüz gibi saat 18.50 de çekim işlemi yapmışım ama bir sonraki fotoğrafta göreceğiniz gibi diğer gün 16 sularında para hesabıma yatmış yani 24 saat bile olmadan parayı yatırmışlar.

Gördüğünüz gibi arkadaşlar saat 16:16 da para hesabıma aynı miktarla gelmiş. 24 saat bile geçmeden payooner paranızı gönderir ve kesinti olarak sadece clixsenseden çekerken 2 dolar kesinti yapar. Bundan dolayı siz de buradan kazandığınız paraları payooner aracılığı ile çekin derim.

Gördüğünüz gibi clixsense ile kazanmak kolay siz de hemen başlayıp kazanabilirsiniz herkese bol kazançlar.

BURAYA TIKLAYARAK CLİXSENSEYE ÜYE OLABİLİRSİNİZ

BURAYA TIKLAYARAK WHATSAPP GRUBUMUZA GELEBİLİRSİNİZ.