Anket Doldurarak 2 Haftada 62 Dolar Kazanabilirsiniz

Anket Doldurarak 2 Haftada 62 Dolar Kazanabilirsiniz

Anket doldurarak para kazandıran en güvenilir site olan clixsense ile siz de çok kolay dolar kazanabilirsiniz. Aynı zamanda ülkeye az da olsa döviz girmesine vesile olabilirsiniz. Bu sayede hem ek geliriniz olur hem de ufak bir katkınız olur. Bunu ne kadar çok kişi yaparsa katkı o kadar çok artacaktır.

Clixsense ile ödeme aldığımızın kanıları sitemizde zaten mevcut ödeme kanıtları bölümünden bunlara da bakabilirsiniz. Daha yeni çektiğimiz 62 doların ise kanıtını sizlere aktaracağız ardından banka hesabımıza para yatınca bunu da sizlerle paylaşacağız. Siz de vereceğim taktikler ile bu kazançları elde edebilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz ekran görüntüsü bizim clixsense hesabımızdır. Sol altta gördüğünüz kazanç ise 62.88 dolar 2 haftalık clixsense kazancımız göstermektedir. Siz de BURAYA TIKLAYARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ  Ardından ise bu şekilde kazanç elde etmeniz için bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor.

Yukarıda ki ekran görüntüsü ise kazandığımız 62.88 doları payoneer hesabımıza çektiğimiz andır arkadaşlar. Sizinde kazancınızı payoneer hesabınıza çekmenizi öneririm. Sadece gördüğünüz gibi 2 dolar kesinti oluyor ve para 60.88 dolar olarak payooner hesabınıza geçiyor. Diğer çekim yöntemlerin de ki ücret kesimi daha yüksek oluyor bundan dolayı payooner ile çekmenizi öneririm.

Daha sonra para çekimini onayladıktan sonra ise kırmızı ile çizilmiş alanda paranın miktarı yazmaktadır. Bu miktar çekilmiştir ve 1-3 gün içinde payooner hesabınıza geçecek demektir. Payoonere geçtikten ise 1 gün sonra istediğiniz bir banka hesabına bu parayı aktarabilirsiniz. Toplamda en fazla 4 günde paranızı banka hesabınıza çekmiş olursunuz.

Clixsense İle Nasıl Para Kazanırım ?

Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ  Ardından ise bilgilerinizi doldururken bazı önemli noktalar vardır. Bunlar öncelikle bayan profili doldurmanız gerekir. Bu bayan profili çok aktif olan, sosyal etkinliklere katılan, geliri yüksek olan, çocuklu, sinemaya giden, alış veriş yapan, eve bir şey alınacakken karar da etkili olan ve satış pazarlama da hiç çalışmamış profili doldurmanız lazım.

En fazla anket bu profile geliyor çünkü bir çok anket konusunu kapsamaktadır. Bu şekilde size daha çok anket gelir ve siz de bunlardan daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Daha sonra ilk üye olanlar için söylüyorum en başta anketlerden atabilir. Örneğin ankete tıklarsınız en başta atar bazen ortasında atar çünkü ankete uygun değilsinizdir. Bu sorunu yeni üye olanlar yaşar çünkü sistem daha sizi tam tanımamıştır. Bu tanıma bir süreçtir ve ortalama 2-3 hafta içinde bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Fakat ben 1 senedir üyeyim halen ara sıra anketten atıldığım oluyor çünkü profilim ankete uygun olmuyor yani bunlar yaşanabilir ama zamanla azalıyor ve zamanla kazancınız da artıyor. Siz de bu şekilde ek gelir istiyorsanız hemen üye olun bilgileri dediğim gibi doldurun ve para kazanmaya başlayın.

BURAYA TIKLAYARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ