Anket Doldurarak 2 Haftada 50 Dolar Kazanabilirsiniz

Anket Doldurarak 2 Haftada 50 Dolar Kazanabilirsiniz

Clixsense sitesi anket doldurarak ve görev yaparak para kazandıran uzun yıllardır eksiksiz ödeme yapan güvenilir bir sitedir. Anket doldurarak para kazandıran en sağlam sitelerden biridir. Clixsense ile siz de kolaylıkla anket doldurarak veya görev yaparak para kazanabilirsiniz. BURAYA TIKLAYARAK  kayıt olabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bilgilerinizi bayan profili, çocuklu aktif olan sinemaya giden oldukça sosyal biri ve geliri yüksek olarak doldurun. Bu tarz kullanıcılara daha çok anket geliyor erkek olsanız da bunu yapın ama tüm anketleri o profile göre doldurun. Bu şekilde daha çok anket doldurup daha çok kazanabilirsiniz.

Resimde gördüğünüz işaretlenmiş para toplamda kazanmış olduğumuz dolardır. Altta gördüğünüz 52 dolar ise yeni çektiğimiz paradır. 2 haftalık bir zaman diliminde 52 dolar kazanca kolayca ulaşabildik toplamda ise şimdilik 588 dolar kazandık bu kazanç giderek artacaktır.

Sağdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi kazandığımız dolarları öncelikle payoneer hesabımıza çekiyoruz. Ortalama olarak 2-3 gün içerisinde 2 dolar kesinti ile para payoneer hesabımıza geçiyor. Fotoğrafta gördüğünüz gibi 52.12 dolar çekmişiz payoneere geçerken ise 2 dolar kesinti olup 50.12 dolar olarak hesabımıza geçmiş.

Siz de bu şekilde para kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise BURAYA TIKLAYARAK  kayıt olmak ardından ise yukarıda söylediğim gibi bilgilerinizi doldurarak anket doldurmaya başlamaktır.

Kazandığımız para payoneer hesabımıza geçtiğinde de sizlere buradan açıklayacağız. Oradan da hesabımıza parayı çekerken herhangi bir kesinti olmuyor. Bundan dolayı paralarınızı payoneer ile çekmenizi öneririz.