Anket Doldurarak 15 Günde 330 TL Kazanmak

Anket Doldurarak 15 Günde 330 TL Kazanmak

Clixsense ile anket doldurarak aylık 1.000 TL kazanabilirsiniz demiştik. Anket doldurarak para kazandıran ve ödeme yapan en güvenilir sitelerden biri olan clixsense ile biz 15 günlük süreçte 330 TL kazandık fakat bu az ilgilenmemiz nedeni ile oldu. Normalde çok daha fazla kazanabilirdik.

Normalde youtube ve websitesinde de çok fazla işimiz olduğu için pek zaman ayıramadık ona rağmen yine de aylık olarak bakacak olursak 660 TL ek gelir kazanmamızı sağladı. Sürekli ilgilenen birisi olduğunu düşünürseniz aylık 1.000 TL gerçekten kazanabilirsiniz. Kazanan dünya üzerinde bir çok kişiyi gördüm ve zamanın da kazandım da.

Önemli olan sürekli takip etmemiz, anket var mı yeni görev var mı saatte bir girip kontrol etseniz bile kazanabilirsiniz. Buna zamanı olan herkesin ek gelir kazanmak istediğini biliyorum ondan dolayı gelin beraber kazanalım. Yapacağımız şey çok basit anket doldurum görev yapmak.

Yukarıda ki fotoğrafta gördüğünüz 58.30 dolar sadece son 15 günde anketlerden ve görevlerden gelen kazançlardır. Üstte gördüğünüz 637 dolar ise toplamda clixsense sitesinden kazandığımız paradır arkadaşlar. Çok kısa bir süredir site ile ilgilenmemize rağmen ek gelir açısından gerçekten güzel bir kazanç kapısıdır clixsense.

Clixsense İle Biz Nasıl Kazanabiliriz ?

Bu soruyu sorduğunuzu duyar gibiyim arkadaşlar. Öncelikle BURAYA TIKLAYIN VE KAYIT OLUN  Ardından site sizden bilgilerinizi doldurmanızı isteyecek çünkü bilgilerinize uygun anketler gönderecektir. En başta bunları doldurduktan sonra size gelen anketleri dolduramaya bilirsiniz. Bu bir süreçtir 1-2 haftaya sistemin gönderdiği anketlere sorunsuz katılmaya başlarsınız. Üstte ki bölümler kazanma yerleridir buralardan kazanç elde edeceğiz.

Fakat bu sürede sizi anketlerden atabilir hemen pes etmeyin. Sistem algoritması böyledir bu 2 haftayı sorunsuz geçen ve yılmayan herkes güzel kazançlar elde ediyor. Siz de kazanın devam edin ve sonunda sistem sizi yavaş yavaş tanıdığında sorunsuz anket çözüp düzenli bir kazanç oluşturun.

Ardından sistem sizi daha iyi tanıyıp daha çok anket gönderir ve düzenli kazancınız giderek artar. Bu şekilde 1-2 ay devam eden herkes zaten aylık 500 TL kesin olarak kazanmaktadır. Üstünü kazanan da bir çok kişi vardır ama ortalama kazançlar 2 ay sonrasında 500 TL – 1.300 TL  arasında değişmektedir.

CLİXSENSE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN