1 Haftada Anket Doldurarak 294 TL Kazanabilirsiniz

1 Haftada Anket Doldurarak 294 TL Kazanabilirsiniz

Clixsense ile bir hafta gibi kıs bir sürede yatırımsız anket doldurarak 294 TL kazandık. En güvenilir ve ödeme yapan anket sitesi olan clixsense ile siz de kazanabilirsiniz.

Clixsense 14 yıldır kendini kanıtlamış her zaman ödemelerini eksiksiz yapan güvenilir bir sitedir. Anket veren büyük firmaların ilk tercihi olan clixsense her zaman sektöre öncülük etmiş ve anket pasta payının çok büyük bir kısmının sahibidir.

Yukarıda gördüğünüz gibi daha şimdiden 8 dolarlık anket geldi ve günde bir bu kadar daha geliyor.

Clixsenseye Üye Olmak İçin Tıklayın

Bundan dolayı clixsense her zaman en bol anket gönderen ve en iyi sonucu almak için titizlikle inceleyen bir firmadır. Clixsense ile kazandığınız paraları nasıl çekeceğiniz göstermiş ve çektiğimiz parayı payoneer e nasıl aktardığımızı belirtmiştik. Payoneerden çektiğimiz para ise 1 gün içinde banka hesabımıza ulaştı.

Bundan dolayı sizler de yatırımsız ekstra kazanç istiyorsanız adresiniz clixsense olmalıdır. Clixsense ile ilk levellerde aylık 1.000 TL ilerleyen leveller de ise aylık 2.000 TL bile kazanabilirsiniz.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi eksiksiz doldurup anketlere başlayın. Bazı anketlerden sizi atabilir. Fakat bu herkesin başına geliyor. Devam edin illa günde 2-3 anket doldurup 3-5 dolar ile kazanmaya başlarsınız. İlerleyen levellerde ise daha fazla kazanıp gelirinizi artırabilirsiniz.

Clixsenseye Üye Olmak İçin Tıklayın